זרי כלה

זרי כלה הם חלק חשוב בסיפור האגדות של כל חתונה מוצלחת. הצלמים קוראים לו "חלק אינטגרלי מהקומפוזיציה" ואילו החתן הנרגש אשר אוסף את הזר מעט לפני שהוא והנהג אוספים את הכלה, קורא לו "הזר לאשה הכי יפה בעולם!".

ויש לנו גם קצת רקע בשבילכם, משום שתמיד נחמד לדעת מאיפה הדברים נובעים.
סידורי פרחים באופן כללי מחזיקים בהיסטוריה ארוכה המבוססת עוד בתקופת מצריים העתיקה, המציגה את העדות הראשונה לכך שפרחים אוגדו באגרטלים עוד בשנת 2,500 לפסה"נ.  זרי פרחים תמיד היו בשימוש על ידי גברים אשר רצו לחזר אחר נשים וגם היוו קישוט שיער מקובל לאורך שלבים שונים של ההסטוריה, עד ימינו אנו. וכאשר סידור זר פרחים הפך לאמנות, הדרך לשילוב זרי כלה בחתונות הייתה קצרה מאוד ומסורות שונות החלו להתפתח סביבו. הנפוצה ביניהם מקורה בעולם הנוצרי והיא שהכלה אוחזת בזר באופן מסורתי, כאשר בזמן הטקס השושבינה הראשית אוחזת בו ולאחר הטקס עצמו הכלה משליכה את זר הכלה שלה לאחור, מעבר לכתפיה אל קהל האורחים עקב מיתוס, המהול בתקווה, הגורס כי מי שתתפוס את הזר תהיה הבאה בתור להתחתן.

ובישראל, זרי כלה הם פריט משלים המותאם לסגנון של הכלה, לשמלה, לתסרוקת ולמראה הכללי שלה. אך במקביל, צריך להתאימם ללוקיישן (בחוץ? בפנים? אולי בחוף הים?), לקונספט של החתונה ולא פחות חשוב – לטעם האישי של הכלה וגם של החתן. טוב, נו, בעיקר של הכלה...

בואו להתרשם מדגמי זרי כלה מרהיבים ביופיים, או להזמין זר כלה בהתאמה אישית. מעצבי הזרים שלנו ישמחו לייעץ לכם בכל האספקטים ויבטיחו שהזר שלכם יהיה הכי מתאים והכי יפה עבור האירוע המרגש שלכם.
צרו קשר עכשיו: 08-9452937
ושיהיה המון מזל טוב!

 
 
0
דף הבית טלפוןפייסבוק