קישוט רכבים לחתונה

היום המרגש כבר בפתח, ואפשר להרגיש את החגיגיות באוויר זה הזמן ל- קישוט רכב לחתונה!

ומה חגיגי יותר מאשר הכרכרה המפוארת, המבריקה והמקושטת שלכם? קישוט רכב לחתונה הינו מסורת שהתבססה הרי מסיבה טובה: החתן והכלה, המלך והמלכה, זוכים להיות מוצגים לראווה בנסיעתם ברכב המקושט ברחבי העיר... מגיעים ללוקיישן של הצילומים או לסטודיו, עוצרים למסאז' של לפני הצהריים ואז יושבים לאכול איזו ארוחה קלילה, נחים ונרגעים לפני ערב של פעם בחיים.

הרכב המקושט והחגיגי מלווה אתכם לאורך כל הדרך. הוא מופיע בתמונות החתונה, הוא ממזג את האוויר בזמן הנסיעה והוא זוכה ביחד אתכם לצפצופי השתתפות בשמחתכם וקריאות שמחה מאת נהגי רכבים אחרים והולכי רגל אשר עוברים על ידכם לכל אורך הדרך וגם למחיאות כפיים והתלהבות מכל האנשים שאוהבים אתכם, כאשר אתם מגיעים לאירוע עצמו.

בקצרה, זהו אחד האלמנטים שהופכים את היום המיוחד שלכם – לחגיגי ומיוחד אף יותר!
קישוט לרכב ביום החתונה הוא עניין של טעם, אך גם של התאמה לרכב הספציפי שבו תיסעו. תוכלו לבחור מבין כמה גישות שונות (מינימליסטי, סולידי ואף מפואר... וכל מה שביניהם) כך שקישוט הרכב יתאים לאופי שלכם ולמה שאתם אוהבים, אך המקצוענים שלנו ידעו לקחת את הגישה בה בחרתם ולהחיל אותה על הרכב בצורה המושלמת, המשתלבת עם המראה הכללי של הרכב, עם הקווים של עיצובו החיצוני ואלמנטים נוספים שהם חלק מהעיצוב הקיים של הרכב כגון פסי מתכת המשולבים בו חיצונית, הגריל הקדמי או צבע הידיות וכמובן, ולא פחות חשוב מכל אלו, גם עם שילוב הגוונים הקיים שלו. כך או כך, מובטח לכם שאף אחד לא יפספס אתכם על הכביש. ואחרי הכל, מתחתנים רק פעם אחת, אז אין שום סיבה שלא תיהנו מאור הזרקורים השמור לכם ביום החתונה שלכם.

אז כבר בחרתם נהג לחתונה? בקשו ממנו לעצור בבוקר האירוע הקסום שלכם בפרחים של אלונה ולאסוף אתכם ברכב מקושט ברמה הגבוהה, המרהיבה והחגיגית ביותר.

קישוט רכב לחתונה הוא המומחיות שלנו מזה שנים ארוכות והעיצוב – עלינו!
צרו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשרותכם ביום חגכם התקשרו.
מזל טוב, אנו שמחים בשמחתכם!

 
0
דף הבית טלפוןפייסבוק